Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Miasto. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Będzin

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy


Sprzedaż auta bywa krępująca. Dlatego odpowiedniej powierzyć ja ekspertom. Z zapałem dokupimy od Państwa auto. Brak konieczności jeżdżenia na giełdy samochodowe bądź też poszukiwania innych metod sprzedaży - wystarczy telefon do nas, a my wszystkim się zajmiemy! U nas nie ma miejsca na żadne fałsze czy nawet niedomówienia - jasno oraz wyraźnie składamy ofertę, po profesjonalnej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co pragniecie, z tym zrobić. Co istotne, interesują nas samochody każdej marki, tudzież jeżeli pragną się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te witamy z uśmiechem najchętniej z otwartymi rękami.

Zanim jednak wyślą Państwo do nas zapytanie, parę znaczących informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie fachowym, bez względu na to czy są:
1. świetne, niczym z salonu;
2. skorodowane, po doświadczeniach;
3. rozbite, po wypadkach;
4. zniszczone, z różnorakich powodów
5. a nawet w częściach!

Nie ograniczamy się także względem roczników, bez względu na to czy chcą Państwo zbyć pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeżeli Państwo mają jeden z wehikułów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych paru godzin. Gra toczy się o modele takie jak:
• Avensis I,II
• Carina II,E
• Corolla e9 e10, e11, e12, e15
• Hiace,
• Hilux,
• Rav4,
• Liteace,
• Dyna.Hunday H100.

Na koniec zapewniamy, że dojazd do Konsumenta jest absolutnie bezpłatny. Nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów oraz bezsprzecznie gwarantujemy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu ciągniki rolnicze czy też quady - też z całego serca zapraszamy!


Skup samochodów za gotówkę Będzin, Skup samochodów Będzin

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ - AUTO SKUP Będzin i okolice

Specjalizacją naszej firmy jest skup samochodów osobowych i dostawczych, skup aut i pojazdów całych i uszkodzonych oraz po wypadku za gotówkę. Oferujemy naszym Klientom skup pojazdów i aut każdej marki również bez ważnego ubezpieczenia OC. Oferujemy również złomowanie pojazdów i aut, wydając zaświadczenie ze stacji demontażu pojazdu, niezbędne do wydziału komunikacji, uprawniające wycofanie pojazdu z eksploatacji (z ruchu). Skupem aut zajmujemy się od wielu lat na terenie całego województwa śląskiego. Skupujemy auta do 20 000zł. Nie sprzedajemy części samochodowych.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI - AUTO ZŁOM - SZROT Będzin i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Będzin, kasacja samochodów, pojazdów Będzin

Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Grodziec, Gzichów, Ksawera, Łagisza, Małobądz, Śródmieście, Warpie.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl