Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Bujaków. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Bujaków

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to propozycja utworzona dla konsumentów planujących sprzedać samochód lub ewentualnie je poddać je złomowaniu. Specjalnością firmy jest przede wszystkim skup aut - co istotne, nie tylko tych jeszcze zdolnych do uczestniczenia w ruchu drogowym, niemniej jednak również tych, które zostały przeznaczone do złomowania. Klienci są w stanie liczyć nie jedynie na atrakcyjne ceny, jednakowoż również na elastyczność firmy - skupowane są albowiem pojazdy każdej marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie posiadają aktualnego, znaczącego ubezpieczenia OC. W wypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest poświadczenie ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania wehikułu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze publicznej) i które potrzebne jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie zajmuje się niemniej jednak sprzedażą używanych ani nowych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Bujaków i okolice

Czemu należałoby zaciekawić się ofertą autoskupu Ulman? Przede wszystkim wobec tego, że nie tylko skupowane są wszystkie wozy - zarówno dostawcze jak i osobowe, jednakowoż też z tego powodu, że za auto automatycznie zdobywa się gotówkę. W przypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu wyceny. Auta odbierane są transportem należącym do firmy, w następstwie tego konsument nie musi troskać się o nic - wystarczy jedynie, że wykona telefon oraz zgłosi chęć współpracy.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Bujaków i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Bujaków, kasacja samochodów, pojazdów Bujaków

Autoskup Ulman absorbuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy pojazd został popsuty na przykład w skutek wypadku lub po prostu odmawia posłuszeństwa po wielu latach użytkowania konsument może liczyć na pomoc zawodowców. Cała procedura przebiega niezmiernie prędko i kończy się wyłącznie satysfakcją konsumenta - wszystko to właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i słusznemu przygotowaniu, a także pracy wyłącznie ekspertów. W razie pytań bądź też wątpliwości bardzo gorąco zachęcamy do kontaktu lub też sprawdzenia oferty na domenie internetowej. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak również elektroniczny lub spotkanie w siedzibie firmy czy też na miejscu u klienta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl