Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Cieszyn. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Cieszyn

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy


Sprzedaż auta bywa uciążliwa. Wobec tego prawidłowiej powierzyć ja fachowcom. Entuzjastycznie dokupimy od Państwa auto. Brak konieczności jeżdżenia na giełdy samochodowe lub też poszukiwania innych metod sprzedaży - wystarczy telefon do nas, a my wszystkim się zajmiemy! U nas nie ma miejsca na żadne fałsze czy nawet niedomówienia - jasno i przejrzyście składamy propozycję, po doświadczonej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co chcecie, z tym zrobić. Co ważne, interesują nas samochody każdej marki, tudzież jeżeli chcą się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te gorąco witamy najentuzjastyczniej z otwartymi rękami.

Zanim niemniej jednak wyślą Państwo do nas zapytanie, kilka istotnych informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie technicznym, bez względu na to czy są:
1. świetne, niczym z salonu;
2. skorodowane, po przejściach;
3. rozbite, po wypadkach;
4. zniszczone, z różnorakich powodów
5. a nawet w kawałkach!

Nie powstrzymujemy się również względem roczników, bez względu na to czy chcą Państwo zbyć pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeśli Państwo mają jeden z pojazdów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych paru godzin. Gra toczy się o modele takie jak:
• Avensis I,II
• Carina II,E
• Corolla e9 e10, e11, e12, e15
• Hiace,
• Hilux,
• Rav4,
• Liteace,
• Dyna.Hunday H100.

Na koniec zapewniamy, że dojazd do Klienta jest absolutnie bezpłatny. Nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów i oczywiście gwarantujemy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu ciągniki rolnicze czy też quady - również zapraszamy!


Skup samochodów za gotówkę Cieszyn, Skup samochodów Cieszyn

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ - AUTO SKUP Cieszyn i okolice

Specjalizacją naszej firmy jest skup samochodów osobowych i dostawczych, skup aut i pojazdów całych i uszkodzonych oraz po wypadku za gotówkę. Oferujemy naszym Klientom skup pojazdów i aut każdej marki również bez ważnego ubezpieczenia OC. Oferujemy również złomowanie pojazdów i aut, wydając zaświadczenie ze stacji demontażu pojazdu, niezbędne do wydziału komunikacji, uprawniające wycofanie pojazdu z eksploatacji (z ruchu). Skupem aut zajmujemy się od wielu lat na terenie całego województwa śląskiego. Skupujemy auta do 20 000zł. Nie sprzedajemy części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Cieszyn i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Cieszyn, kasacja samochodów, pojazdów Cieszyn

Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Śródmieście, Mała Łąka, Liburnia, Bobrek, Podgórze, Błogocice, Boguszowice, Marklowice, Kalembice, Pastwiska, Krasna, Gułdowy, Mnisztwo.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl