Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Częstochowa. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Częstochowa

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy


Sprzedaż auta bywa krępująca. Dlatego prawidłowiej powierzyć ja profesjonalistom. Entuzjastycznie dokupimy od Państwa auto. Brak konieczności jeżdżenia na giełdy samochodowe bądź wypatrywania innych metod sprzedaży - wystarczy telefon do nas, a my wszystkim się zajmiemy! U nas nie ma miejsca na żadne fałsze czy nawet niedomówienia - jasno oraz przejrzyście składamy ofertę, po fachowej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co chcecie, z tym zrobić. Co istotne, interesują nas samochody każdej marki, tudzież jeśli chcą się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te witamy z uśmiechem najentuzjastyczniej z otwartymi rękami.

Zanim jednak wyślą Państwo do nas zapytanie, kilka ważnych informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie fachowym, bez względu na to czy są:
1. idealne, niczym z salonu;
2. skorodowane, po doświadczeniach;
3. rozbite, po wypadkach;
4. zniszczone, z różnorakich powodów
5. a nawet w kawałkach!

Nie powstrzymujemy się również względem roczników, bez względu na to czy chcą Państwo zbyć pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeżeli Państwo mają jeden z pojazdów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych kilku godzin. Gra toczy się o modele takie jak:
• Avensis I,II
• Carina II,E
• Corolla e9 e10, e11, e12, e15
• Hiace,
• Hilux,
• Rav4,
• Liteace,
• Dyna.Hunday H100.

Na koniec gwarantujemy, że dojazd do Konsumenta jest w każdym calu bezpłatny. Nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów oraz naturalnie gwarantujemy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu traktory rolnicze lub ewentualnie quady - również z całego serca zapraszamy!


Skup samochodów za gotówkę Częstochowa, Skup samochodów Częstochowa

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ - AUTO SKUP Częstochowa i okolice

Oferujemy skup używanych samochodów osobowych i dostawczych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa samochód. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Po kupowane samochody dojeżdżamy w ustalone miejsce. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu aut, pozwala nam na szybki i bezproblemowy odkup Państwa auta. Skupujemy samochody również bez ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Częstochowa i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Częstochowa, kasacja samochodów, pojazdów Częstochowa

Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Błeszno, Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Kiedrzyn, Lisiniec, Mirów, Ostatni Grosz, Podjasnogórska, Północ, Raków, Stare Częstochowa, Stradom, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Tysiąclecie, Wrzosowiak, Wyczerpy-Aniołów, Zawodzie-Dąbie.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl