Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Dąbrowa Górnicza. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Dąbrowa Górnicza

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy


Jeżeli nie macie Państwo co zrobić ze swoim starym samochodem, bądź również planujecie kupno oryginalnego - bez jakiegokolwiek ale wpadnij na naszą klarowną domenę, bo posiadamy dla Państwa doskonałą ofertę! Prowadzona przez nas korporacja zajmuje się skupem samochodów - co, najważniejsze jest to autoskup za gotówkę! U nas nie ma miejsca na żadne oszustwa lub nawet niedomówienia - jasno i klarownie składamy ofertę, po kompetentnej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co pragniecie, z tym zrobić. Co ważne, interesują nas samochody każdej marki, tudzież jeśli chcą się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te serdecznie witamy najchętniej z otwartymi rękami.

Zanim jednak wyślą Państwo do nas zapytanie, kilka istotnych informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie fachowym, bez względu na to czy są:
1. idealne, niczym z salonu;
2. skorodowane, po przejściach;
3. rozbite, po przypadkach;
4. uszkodzone, z różnorakich powodów
5. a nawet w częściach!

Nie powstrzymujemy się także względem roczników, bez względu na to czy chcą Państwo sprzedać pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeśli Państwo mają jeden z pojazdów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych kilku godzin. Gra toczy się o modele takie jak:
• Avensis I,II
• Carina II,E
• Corolla e9 e10, e11, e12, e15
• Hiace,
• Hilux,
• Rav4,
• Liteace,
• Dyna.Hunday H100.

Na koniec gwarantujemy, że dojazd do Konsumenta jest w pełni bezpłatny. Nie ma u nas jakichkolwiek ukrytych kosztów oraz naturalnie zapewniamy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu ciągniki rolnicze lub quady - też uprzejmie zapraszamy!


Skup samochodów za gotówkę Dąbrowa Górnicza, Skup samochodów Dąbrowa Górnicza

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ - AUTO SKUP Dąbrowa Górnicza i okolice

Oferujemy skup używanych samochodów osobowych i dostawczych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa samochód. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Po kupowane samochody dojeżdżamy w ustalone miejsce. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu aut, pozwala nam na szybki i bezproblemowy odkup Państwa auta. Skupujemy samochody również bez ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI - AUTO ZŁOM - SZROT Dąbrowa Górnicza i okolice

Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Antoniów, Błędów, Bugaj, Centrum, Dziewiąty, Gołonóg, Korzeniec, Kuźniczka Nowa, Łazy Błędowskie, Łęka, Łęknice, Łosień, Marianki, Mydlice, Okradzionów, Piekło, Ratanice, Reden, Sikorka, Strzemieszyce Małe, Strzemieszyce Wielkie, Trzebiesławice, Trzydziesty, Tucznawa, Ujejsce, Ząbkowice.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl