Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Gostyń. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Gostyń

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta utworzona dla kontrahentów planujących sprzedać pojazd bądź je poddać je złomowaniu. Firma specjalizuje się nie tylko w skupowaniu wozów w dobrym stanie, ale również tych uszkodzonych bądź też powypadkowych. Kontrahenci są w stanie liczyć nie jedynie na interesujące ceny, jednak też na elastyczność firmy - skupowane są bo pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie mają obowiązującego, znaczącego ubezpieczenia OC. W wypadku skupu samochodu przeznaczonego do złomowania wydawane jest poświadczenie ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, które uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze publicznej) i jakie wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie zajmuje się jednakże sprzedażą używanych ani nowych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Gostyń i okolice

Z jakiej przyczyny należałoby zaciekawić się propozycją autoskupu Ulman? Powodów jest parę, lecz najistotniejszy jest taki, że firma skupuje wozy za gotówkę, w związku z tym można liczy na finanse natychmiast. W wypadku zainteresowania ofertą, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma posiada prywatny transport, wskutek tego nie ma najmniejszego problemu, aby odebrać samochód od klienta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku bądź awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Gostyń i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Gostyń, kasacja samochodów, pojazdów Gostyń

Kiedy zdarzy się, iż wieloletnie auto odmawia posługi czy też zostało uszkodzone z powodu wypadku i w rezultacie musi pozostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega niesłychanie błyskawicznie oraz kończy się wyłącznie satysfakcją kontrahenta - wszystko to naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz trafnemu przygotowaniu, a też pracy wyłącznie profesjonalistów. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą bądź też kontaktu w razie dowolnych pytań czy wątpliwości. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny bądź też spotkanie w siedzibie firmy czy także na miejscu u klienta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl