Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Halemba. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Halemba

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to propozycja utworzona dla klientów zamierzających sprzedać samochód bądź je poddać je złomowaniu. Specjalnością firmy jest przede wszystkim skup aut - co istotne, nie tylko tych jeszcze zdolnych do uczestniczenia w ruchu drogowym, ale też tych, jakie pozostały przeznaczone do złomowania. Konsumenci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, jakkolwiek także na elastyczność firmy - skupowane są bowiem pojazdy każdej marki, bez wyjątku, nawet takie, jakie nie mają aktualnego, znaczącego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W wypadku skupu samochodu przeznaczonego do złomowania wydawane jest pismo ze znajdującej się na terenie firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania wehikułu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) i jakie wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman funkcjonuje w głównej mierze na obszarze województwa śląskiego, skąd skupowane są nie jedynie auta, niemniej jednak i inne pojazdy.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Halemba i okolice

Czemu należałoby zainteresować się propozycją autoskupu Ulman? W głównej mierze właśnie dlatego, że nie tylko skupowane są wszelkie wozy - zarówno dostawcze jak i osobowe, lecz także z tego powodu, że za auto automatycznie otrzymuje się gotówkę. W wypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu wyceny. Firma ma własny transport, w następstwie tego nie ma najmniejszego problemu, aby odebrać pojazd od kontrahenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku bądź awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Halemba i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Halemba, kasacja samochodów, pojazdów Halemba

Kiedy tak właściwie zdarzy się, że wieloletnie auto odmawia posłuszeństwa bądź też pozostało uszkodzone z powodu wypadku i w efekcie musi pozostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega niesłychanie szybko i kończy się wyłącznie satysfakcją klienta - wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu i należytemu przygotowaniu, a także pracy jedynie profesjonalistów. W razie pytań lub niepewności niezwykle gorąco zachęcamy do kontaktu bądź sprawdzenia oferty na witrynie. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny czy też spotkanie w siedzibie firmy czy też na miejscu u konsumenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl