Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Katowice. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Katowice

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Jeżeli nie macie Państwo co zrobić ze swoim starym pojazdem, czy też również planujecie kupno innowacyjnego - koniecznie wstąp na naszą klarowną domenę, albowiem posiadamy dla Państwa kapitalną propozycję! Nasza firma absorbuje się skupem aut - co, najistotniejsze jest to autoskup za gotówkę! U nas nie ma miejsca na żadne fałsze lub nawet niedomówienia - jasno i przejrzyście składamy propozycję, po profesjonalnej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co chcecie, z tym zrobić. Co ważne, intrygują nas samochody każdej marki, natomiast jeśli pragną się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te witamy z uśmiechem najentuzjastyczniej z otwartymi rękami.

Zanim jednakże wyślą Państwo do nas zapytanie, parę znaczących informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie technicznym, bez względu na to czy są:
1. doskonałe, niczym z salonu;
2. skorodowane, po przejściach;
3. rozbite, po przypadkach;
4. zniszczone, z różnorakich powodów
5. a nawet w kawałkach!
Nie powstrzymujemy się również względem roczników, bez względu na to czy chcą Państwo zbyć pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeśli Państwo mają jeden z wehikułów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych paru godzin. Chodzi o modele takie jak:

 • Avensis I,II
 • Carina II,E
 • Corolla e9 e10, e11, e12, e15
 • Hiace,
 • Hilux,
 • Rav4,
 • Liteace,
 • Dyna.Hunday H100.

 • Na koniec gwarantujemy, że dojazd do Konsumenta jest gruntownie bezpłatny. Nie ma u nas jakichkolwiek ukrytych kosztów i naturalnie zapewniamy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu traktory rolnicze lub ewentualnie quady - również zapraszamy!


  SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Katowice i okolice

  Specjalizacją naszej firmy jest skup samochodów osobowych i dostawczych, skup aut i pojazdów całych i uszkodzonych oraz po wypadku za gotówkę. Oferujemy naszym Klientom skup pojazdów i aut każdej marki również bez ważnego ubezpieczenia OC. Oferujemy również złomowanie pojazdów i aut, wydając zaświadczenie ze stacji demontażu pojazdu, niezbędne do wydziału komunikacji, uprawniające wycofanie pojazdu z eksploatacji (z ruchu). Skupem aut zajmujemy się od wielu lat na terenie całego województwa śląskiego. Skupujemy auta do 20 000zł. Nie sprzedajemy części samochodowych.


  ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Katowice i okolice

  Złomowanie samochodów, pojazdów Katowice, kasacja samochodów, pojazdów Katowice

  Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

  Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Załęże, Os. Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec, Ligota-Panewniki, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Załęska Hałda-Brynów, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie.
  Auto skup Ulman

  NIP: 6351799322
  Regon: 241215998


  Telefon:
  507 253 802
  794 177 271
  514 848 791


  E-mail: skupabc@wp.pl