Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Knurów. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Knurów

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta stworzona dla kontrahentów planujących sprzedać samochód lub też je poddać je złomowaniu. Firma specjalizuje się nie tylko w skupowaniu samochodów w trafnym stanie, niemniej jednak również tych uszkodzonych lub ewentualnie powypadkowych. Kontrahenci mogą liczyć nie tylko na interesujące ceny, niemniej jednak również na elastyczność firmy - skupowane są albowiem pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie mają aktualnego, znaczącego ubezpieczenia OC. W wypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest pismo ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, które uprawnia do wycofania wehikułu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) i jakie wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman funkcjonuje w głównej mierze na obszarze województwa śląskiego, skąd skupowane są nie jedynie auta, jednakowoż oraz inne wehikuły.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Knurów i okolice

Dlaczego należałoby zaintrygować się propozycją autoskupu Ulman? Przede wszystkim skutkiem tego, że nie tylko skupowane są wszystkie auta - zarówno dostawcze jak oraz osobowe, ale także z tego powodu, że za auto automatycznie zdobywa się gotówkę. W wypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu wyceny. Samochody odbierane są przewozem należącym do firmy, wobec tego kontrahent nie musi martwić się o nic - wystarczy jedynie, że wykona telefon i zgłosi chęć współpracy.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Knurów i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Knurów, kasacja samochodów, pojazdów Knurów

Kiedy zdarzy się, że wieloletnie auto odmawia posługi lub ewentualnie pozostało uszkodzone z powodu wypadku oraz w efekcie musi zostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega bardzo błyskawicznie oraz kończy się wyłącznie satysfakcją kontrahenta - wszystko to naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i należytemu przygotowaniu, a także pracy jedynie ekspertów. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą lub kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny lub ewentualnie spotkanie w siedzibie firmy czy również na miejscu u kontrahenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl