Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Kobiór. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Kobiór

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to propozycja stworzona dla konsumentów zamierzających sprzedać pojazd bądź je poddać je złomowaniu. Jednostka specjalizuje się nie tylko w skupowaniu wozów w odpowiednim stanie, jednakowoż także tych uszkodzonych bądź też powypadkowych. Kontrahenci są w stanie liczyć nie jedynie na atrakcyjne ceny, lecz również na elastyczność firmy - skupowane są bo pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie posiadają aktualnego, istotnego ubezpieczenia OC. W wypadku skupu samochodu przeznaczonego do złomowania wydawane jest poświadczenie ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) i które wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman funkcjonuje w głównej mierze na obszarze województwa śląskiego, skąd skupowane są nie tylko auta, lecz oraz inne wehikuły.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Kobiór i okolice

Czemu należałoby zainteresować się ofertą autoskupu Ulman? Powodów jest parę, lecz najistotniejszy jest taki, że firma skupuje samochody za gotówkę, w związku z tym można liczy na finanse bezzwłocznie. W wypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma posiada prywatny transport, w następstwie tego nie ma najmniejszego problemu, by odebrać pojazd od kontrahenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku czy też awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Kobiór i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Kobiór, kasacja samochodów, pojazdów Kobiór

Kiedy zdarzy się, iż wieloletnie auto odmawia posługi bądź zostało uszkodzone z powodu wypadku oraz w rezultacie musi pozostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega niezwykle prędko oraz kończy się jedynie satysfakcją konsumenta - wszystko to właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i właściwemu przygotowaniu, a również pracy jedynie ekspertów. W razie pytań czy też niepewności wybitnie gorąco zachęcamy do kontaktu lub sprawdzenia oferty na witrynie. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny lub też spotkanie w siedzibie firmy lub również na miejscu u kontrahenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl