Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Łaziska Dolne. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Łaziska Dolne

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta stworzona dla klientów planujących sprzedać pojazd czy też je poddać je złomowaniu. Jednostka specjalizuje się nie jedynie w skupowaniu wozów w trafnym stanie, lecz również tych uszkodzonych bądź powypadkowych. Kontrahenci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, jednakowoż też na elastyczność firmy - skupowane są bo pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, jakie nie posiadają aktualnego, znaczącego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W wypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest zaświadczenie ze znajdującej się na terenie firmy stacji demontażu pojazdu, które uprawnia do wycofania wehikułu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze publicznej) i jakie potrzebne jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie specjalizuje się niemniej jednak sprzedażą używanych ani innowacyjnych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Łaziska Dolne i okolice

Z jakiego powodu należałoby nawiązać współprace z autoskupem Ulman? Powodów jest kilka, jednakowoż najistotniejszy jest taki, że korporacja skupuje auta za gotówkę, w związku z tym wolno liczy na pieniądze natychmiastowo. W przypadku zainteresowania ofertą, firma zachęca do skontaktowania się w celu wyceny. Firma ma prywatny transport, w następstwie tego nie ma najmniejszego kłopotu, żeby odebrać samochód od konsumenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku lub awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Łaziska Dolne i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Łaziska Dolne, kasacja samochodów, pojazdów Łaziska Dolne

Kiedy tak właściwie zdarzy się, iż wieloletnie auto odmawia posłuszeństwa czy też zostało uszkodzone z powodu wypadku i w efekcie musi zostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega nadzwyczaj szybko i kończy się jedynie satysfakcją klienta - wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobremu przygotowaniu, a też pracy jedynie ekspertów. W razie pytań bądź niepewności niesłychanie gorąco zachęcamy do kontaktu bądź też sprawdzenia oferty na stronie. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny bądź też spotkanie w siedzibie firmy lub też na miejscu u klienta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl