Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Łaziska Górne. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Łaziska Górne

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta stworzona dla kontrahentów zamierzających sprzedać samochód lub je poddać je złomowaniu. Specjalnością firmy jest przede wszystkim skup samochodów - co istotne, nie tylko tych jeszcze zdolnych do uczestniczenia w ruchu drogowym, jednakowoż też tych, jakie zostały przeznaczone do złomowania. Kontrahenci mogą liczyć nie jedynie na atrakcyjne ceny, ale także na elastyczność firmy - skupowane są bo pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie mają aktualnego, znaczącego ubezpieczenia OC. W przypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest pismo ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) i które wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie zajmuje się jednak sprzedażą używanych ani innowacyjnych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Łaziska Górne i okolice

Czemu należałoby nawiązać współprace z autoskupem Ulman? Przede wszystkim wobec tego, że nie tylko skupowane są wszystkie wozy - zarówno dostawcze jak i osobowe, jednakowoż również z tego powodu, że za auto automatycznie otrzymuje się gotówkę. W wypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma posiada własny transport, w następstwie tego nie ma najmniejszego kłopotu, żeby odebrać pojazd od kontrahenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku czy też awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Łaziska Górne i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Łaziska Górne, kasacja samochodów, pojazdów Łaziska Górne

Kiedy zdarzy się, iż wieloletnie auto odmawia posłuszeństwa bądź też zostało uszkodzone z powodu wypadku oraz w efekcie musi zostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega niesłychanie prędko oraz kończy się jedynie satysfakcją klienta - wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobremu przygotowaniu, a również pracy wyłącznie ekspertów. W razie pytań czy też niepewności niezmiernie gorąco zachęcamy do kontaktu bądź sprawdzenia oferty na witrynie. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny lub spotkanie w siedzibie firmy czy też na miejscu u klienta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl