Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Łaziska Średnie. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Łaziska Średnie

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta skonstruowana dla kontrahentów planujących sprzedać samochód lub je poddać je złomowaniu. Firma specjalizuje się nie jedynie w skupowaniu aut w odpowiednim stanie, ale też tych uszkodzonych bądź też powypadkowych. Klienci mogą liczyć nie tylko na interesujące ceny, jakkolwiek również na elastyczność firmy - skupowane są albowiem pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie posiadają aktualnego, istotnego ubezpieczenia OC. W wypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest pismo ze znajdującej się na terenie firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze publicznej) i jakie wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie specjalizuje się niemniej jednak sprzedażą używanych ani nowych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Łaziska Średnie i okolice

Czemu warto nawiązać współprace z autoskupem Ulman? W głównej mierze w następstwie tego, że nie tylko skupowane są wszystkie wozy - zarówno dostawcze jak oraz osobowe, ale też z tego powodu, że za auto automatycznie otrzymuje się gotówkę. W wypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma ma prywatny transport, właśnie dlatego nie ma najmniejszego problemu, żeby odebrać samochód od kontrahenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku czy też awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Łaziska Średnie i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Łaziska Średnie, kasacja samochodów, pojazdów Łaziska Średnie

Kiedy tak właściwie zdarzy się, że wieloletnie auto odmawia posługi lub ewentualnie zostało uszkodzone z powodu wypadku oraz w efekcie musi zostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega nadzwyczaj błyskawicznie i kończy się wyłącznie satysfakcją klienta - wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dobremu przygotowaniu, a też pracy jedynie profesjonalistów. Ciepło zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją lub ewentualnie kontaktu w razie dowolnych pytań czy wątpliwości. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak również elektroniczny lub też spotkanie w siedzibie firmy lub również na miejscu u klienta.




Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl