Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Lubliniec. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Lubliniec

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy


Kłopot ze sprzedaniem auta? Jeśli liczą Państwo na szybki zarobek na sprzedaży auta - skup, który prowadzimy będzie świetnym rozwiązaniem kłopotu. Błyskawicznie, fachowo i z zapewnieniem wysokich cen! U nas nie ma miejsca na żadne oszustwa czy nawet niedomówienia - jasno i klarownie składamy propozycję, po doświadczonej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co pragniecie, z tym zrobić. Co ważne, intrygują nas samochody każdej marki, tudzież jeśli pragną się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te gorąco witamy najentuzjastyczniej z otwartymi rękami.

Nim niemniej jednak wyślą Państwo do nas zapytanie, kilka istotnych informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie technicznym, bez względu na to czy są:
1. świetne, niczym z salonu;
2. skorodowane, po doświadczeniach;
3. rozbite, po wypadkach;
4. zniszczone, z różnorakich powodów
5. a nawet w kawałkach!

Nie powstrzymujemy się również względem roczników, bez względu na to czy chcą Państwo sprzedać pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeżeli Państwo mają jeden z wehikułów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych paru godzin. Gra toczy się o modele takie jak:
• Avensis I,II
• Carina II,E
• Corolla e9 e10, e11, e12, e15
• Hiace,
• Hilux,
• Rav4,
• Liteace,
• Dyna.Hunday H100.

Na koniec zapewniamy, że dojazd do Konsumenta jest absolutnie bezpłatny. Nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów i bezsprzecznie gwarantujemy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu traktory rolnicze bądź też quady - też zapraszamy!


Skup samochodów za gotówkę Lubliniec, Skup samochodów Lubliniec

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ - AUTO SKUP Lubliniec i okolice

Oferujemy skup używanych samochodów osobowych i dostawczych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa samochód. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Po kupowane samochody dojeżdżamy w ustalone miejsce. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu aut, pozwala nam na szybki i bezproblemowy odkup Państwa auta. Skupujemy samochody również bez ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Lubliniec i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Lubliniec, kasacja samochodów, pojazdów Lubliniec

Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Biała Kolonia, Droniowiczki, Dziuba, Jania Góra, Kokotek, Kopce, Leśnica, Lipie, Łopian, Piłka, Posmyk, Pusta Kuźnica, Stara Kolonia, Stare Lubliniec, Steblów, Śródmieście, Wesoła, Wiłkowice, Wymyślacz, Zagłówek, Zielona, ZWDK.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl