Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Miedźna. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Miedźna

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta stworzona dla klientów zamierzających sprzedać samochód lub je poddać je złomowaniu. Specjalizacją firmy jest w szczególe skup aut - co istotne, nie tylko tych jeszcze zdolnych do uczestniczenia w ruchu drogowym, niemniej jednak także tych, które zostały przeznaczone do złomowania. Kontrahenci mogą liczyć nie jedynie na interesujące ceny, jakkolwiek także na elastyczność firmy - skupowane są bo pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie mają aktualnego, istotnego ubezpieczenia OC. W wypadku skupu samochodu przeznaczonego do złomowania wydawane jest zaświadczenie ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) oraz które wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman funkcjonuje w głównej mierze na terenie województwa śląskiego, skąd skupowane są nie jedynie auta, niemniej jednak oraz inne wehikuły.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Miedźna i okolice

Czemu warto nawiązać współprace z autoskupem Ulman? W głównej mierze właśnie dlatego, że nie tylko skupowane są wszystkie wozy - zarówno dostawcze jak i osobowe, jakkolwiek także z tego powodu, że za auto automatycznie otrzymuje się gotówkę. W przypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma posiada własny transport, wskutek tego nie ma najmniejszego kłopotu, by odebrać samochód od klienta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu lub nawet miejsca wypadku lub ewentualnie awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Miedźna i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Miedźna, kasacja samochodów, pojazdów Miedźna

Autoskup Ulman zajmuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy pojazd został uszkodzony na przykład w skutek wypadku lub najzwyczajniej w świecie odmawia posłuszeństwa po wielu latach użytkowania kontrahent może liczyć na wsparcie zawodowców. Cała procedura przebiega bardzo ekspresowo i kończy się jedynie satysfakcją konsumenta - wszystko to naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu przygotowaniu, a także pracy jedynie ekspertów. W razie pytań lub niepewności niezwykle gorąco zachęcamy do kontaktu lub też sprawdzenia oferty na witrynie. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny lub też spotkanie w siedzibie firmy lub także na miejscu u kontrahenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl