Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Myszków. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Myszków

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy


Jeśli nie macie Państwo co zrobić ze swoim starym samochodem, albo także planujecie zakup nowego - bez jakiegokolwiek ale wpadnij na naszą idealną witrynę, albowiem posiadamy dla Państwa doskonałą propozycję! Nasza idealna korporacja absorbuje się skupem aut - co, najważniejsze jest to autoskup za gotówkę! U nas nie ma miejsca na żadne oszustwa lub nawet niedomówienia - jasno oraz wyraźnie składamy propozycję, po fachowej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co pragniecie, z tym zrobić. Co istotne, intrygują nas samochody każdej marki, tudzież jeśli chcą się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te witamy z uśmiechem najentuzjastyczniej z otwartymi rękami.

Nim jednak wyślą Państwo do nas zapytanie, kilka ważnych informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie technicznym, bez względu na to czy są:
1. doskonałe, niczym z salonu;
2. skorodowane, po przejściach;
3. rozbite, po wypadkach;
4. uszkodzone, z różnorakich powodów
5. a nawet w częściach!

Nie powstrzymujemy się też względem roczników, bez względu na to czy pragną Państwo sprzedać pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeśli Państwo mają jeden z wehikułów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych kilku godzin. Chodzi o modele takie jak:
• Avensis I,II
• Carina II,E
• Corolla e9 e10, e11, e12, e15
• Hiace,
• Hilux,
• Rav4,
• Liteace,
• Dyna.Hunday H100.

Na koniec gwarantujemy, że dojazd do Klienta jest pod każdym względem bezpłatny. Nie ma u nas jakichkolwiek ukrytych kosztów oraz bezsprzecznie zapewniamy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu traktory rolnicze czy też quady - także z całego serca zapraszamy!


Skup samochodów za gotówkę Myszków, Skup samochodów Myszków

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ - AUTO SKUP Myszków i okolice

Oferujemy skup używanych samochodów osobowych i dostawczych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa samochód. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Po kupowane samochody dojeżdżamy w ustalone miejsce. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu aut, pozwala nam na szybki i bezproblemowy odkup Państwa auta. Skupujemy samochody również bez ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Myszków i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Myszków, kasacja samochodów, pojazdów Myszków

Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Stary Myszków, Nowy Myszków, Mijaczów, Pohulanka (Światowit), Mrzygłód, Mrzygłódka, Będusz, Nowa Wieś, Gruchla, Kręciwilk, Ciszówka, Czarna Struga, Helenówka, Osińska Góra, Potasznia, Nierada, Bory, Smudzówka, Labry, Michałów, Połomia Myszków, Remby.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl