Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Ornontowice. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Ornontowice

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta utworzona dla klientów planujących sprzedać pojazd bądź też je poddać je złomowaniu. Specjalizacją firmy jest przede wszystkim skup wozów - co istotne, nie tylko tych jeszcze zdolnych do uczestniczenia w ruchu drogowym, jednakowoż też tych, które zostały przeznaczone do złomowania. Klienci są w stanie liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, jakkolwiek też na elastyczność firmy - skupowane są bowiem pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie posiadają obowiązującego, ważnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W wypadku skupu samochodu przeznaczonego do złomowania wydawane jest zaświadczenie ze znajdującej się na terenie firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) i jakie wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie zajmuje się niemniej jednak sprzedażą używanych ani innowacyjnych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Ornontowice i okolice

Z jakiego powodu należałoby nawiązać współprace z autoskupem Ulman? Przede wszystkim właśnie dlatego, że nie tylko skupowane są wszystkie auta - zarówno dostawcze jak oraz osobowe, jednak też z tego powodu, że za auto automatycznie otrzymuje się gotówkę. W wypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma ma prywatny transport, wskutek tego nie ma najmniejszego kłopotu, żeby odebrać pojazd od klienta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku lub ewentualnie awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Ornontowice i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Ornontowice, kasacja samochodów, pojazdów Ornontowice

Kiedy zdarzy się, że wieloletnie auto odmawia posłuszeństwa czy też pozostało uszkodzone z powodu wypadku oraz w efekcie musi zostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega niezmiernie prędko oraz kończy się wyłącznie satysfakcją konsumenta - wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stosownemu przygotowaniu, a także pracy wyłącznie profesjonalistów. Ciepło zachęcamy do zapoznania się z propozycją czy też kontaktu w razie dowolnych pytań lub niepewności. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny bądź spotkanie w siedzibie firmy lub również na miejscu u kontrahenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl