Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Orzesze. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Orzesze

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta stworzona dla konsumentów zamierzających sprzedać pojazd lub też je poddać je złomowaniu. Firma specjalizuje się nie jedynie w skupowaniu wozów w odpowiednim stanie, jakkolwiek także tych uszkodzonych lub ewentualnie powypadkowych. Kontrahenci mogą liczyć nie jedynie na atrakcyjne ceny, niemniej jednak również na elastyczność firmy - skupowane są albowiem pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie posiadają obowiązującego, istotnego ubezpieczenia OC. W wypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest zaświadczenie ze znajdującej się na terenie firmy stacji demontażu pojazdu, które uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze publicznej) i jakie wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie specjalizuje się jednakże sprzedażą używanych ani oryginalnych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Orzesze i okolice

Z jakiej przyczyny należałoby zaintrygować się ofertą autoskupu Ulman? W głównej mierze wskutek tego, że nie tylko skupowane są wszelkie wozy - zarówno dostawcze jak oraz osobowe, jakkolwiek także z tego powodu, że za auto automatycznie otrzymuje się gotówkę. W przypadku zainteresowania ofertą, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma ma własny transport, dlatego nie ma najmniejszego problemu, żeby odebrać samochód od klienta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku lub też awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Orzesze i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Orzesze, kasacja samochodów, pojazdów Orzesze

Autoskup Ulman zajmuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy samochód został uszkodzony na przykład w skutek wypadku lub po prostu odmawia posługi po wielu latach użytkowania konsument może liczyć na pomoc ekspertów. Cała procedura przebiega bardzo prędko oraz kończy się wyłącznie satysfakcją klienta - wszystko to właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stosownemu przygotowaniu, a także pracy wyłącznie profesjonalistów. W razie pytań bądź wątpliwości wybitnie gorąco zachęcamy do kontaktu lub też sprawdzenia oferty na domenie internetowej. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak również elektroniczny czy też spotkanie w siedzibie firmy lub także na miejscu u kontrahenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl