Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Pawłowiece. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Pawłowiece

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to propozycja utworzona dla klientów zamierzających sprzedać pojazd lub je poddać je złomowaniu. Specjalnością firmy jest przede wszystkim skup samochodów - co ważne, nie tylko tych jeszcze zdolnych do uczestniczenia w ruchu drogowym, jakkolwiek również tych, jakie pozostały przeznaczone do złomowania. Kontrahenci mogą liczyć nie jedynie na atrakcyjne ceny, ale również na elastyczność firmy - skupowane są albowiem pojazdy każdej marki, bez wyjątku, nawet takie, jakie nie mają aktualnego, znaczącego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W przypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest pismo ze znajdującej się na terenie firmy stacji demontażu pojazdu, które uprawnia do wycofania wehikułu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) oraz jakie potrzebne jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie zajmuje się jednakże sprzedażą używanych ani oryginalnych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Pawłowiece i okolice

Czemu warto nawiązać współprace z autoskupem Ulman? Przede wszystkim wobec tego, że nie tylko skupowane są wszelkie samochody - zarówno dostawcze jak i osobowe, jakkolwiek też z tego powodu, że za auto automatycznie zdobywa się gotówkę. W przypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Samochody odbierane są przewozem należącym do firmy, właśnie dlatego kontrahent nie musi niepokoić się o nic - wystarczy jedynie, że wykona telefon oraz zgłosi chęć współpracy.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Pawłowiece i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Pawłowiece, kasacja samochodów, pojazdów Pawłowiece

Autoskup Ulman zajmuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy pojazd został uszkodzony na przykład w skutek wypadku lub najzwyczajniej w świecie odmawia posłuszeństwa po wielu latach użytkowania konsument może liczyć na wsparcie speców. Cała procedura przebiega wybitnie prędko i kończy się wyłącznie satysfakcją klienta - wszystko to naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiedniemu przygotowaniu, a też pracy wyłącznie profesjonalistów. W razie pytań czy też wątpliwości nadzwyczaj gorąco zachęcamy do kontaktu bądź sprawdzenia oferty na stronie. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak również elektroniczny lub ewentualnie spotkanie w siedzibie firmy lub też na miejscu u kontrahenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl