Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Przyszowice. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Przyszowice

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to propozycja stworzona dla klientów zamierzających sprzedać pojazd czy też je poddać je złomowaniu. Jednostka specjalizuje się nie tylko w skupowaniu aut w poprawnym stanie, ale także tych uszkodzonych bądź powypadkowych. Kontrahenci są w stanie liczyć nie jedynie na interesujące ceny, lecz również na elastyczność firmy - skupowane są bo pojazdy każdej marki, bez wyjątku, nawet takie, jakie nie posiadają aktualnego, ważnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W przypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest zaświadczenie ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, które uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) oraz które wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie specjalizuje się jednakże sprzedażą używanych ani innowacyjnych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Przyszowice i okolice

Z jakiej przyczyny należałoby zaciekawić się ofertą autoskupu Ulman? W głównej mierze w następstwie tego, że nie tylko skupowane są wszystkie samochody - zarówno dostawcze jak oraz osobowe, niemniej jednak także z tego powodu, że za auto automatycznie otrzymuje się gotówkę. W wypadku zainteresowania ofertą, firma zachęca do skontaktowania się w celu wyceny. Firma ma własny transport, wskutek tego nie ma najmniejszego kłopotu, żeby odebrać samochód od konsumenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu lub nawet miejsca wypadku bądź też awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Przyszowice i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Przyszowice, kasacja samochodów, pojazdów Przyszowice

Kiedy tak właściwie zdarzy się, iż wieloletnie auto odmawia posłuszeństwa lub też pozostało uszkodzone z powodu wypadku oraz w efekcie musi pozostać poddane złomowaniu - autoskup Ulman zajmie się wszystkim od A do Z. Cała procedura przebiega niezwykle szybko oraz kończy się jedynie satysfakcją kontrahenta - wszystko to naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiedniemu przygotowaniu, a też pracy wyłącznie profesjonalistów. W razie pytań czy też wątpliwości niesłychanie gorąco zachęcamy do kontaktu lub ewentualnie sprawdzenia oferty na stronie. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny bądź spotkanie w siedzibie firmy lub również na miejscu u konsumenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl