Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Racibórz. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Racibórz

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy


Sprzedaż auta bywa uciążliwa. Dlatego przyzwoiciej powierzyć ja specjalistom. Z rozkoszą dokupimy od Państwa auto. Brak konieczności jeżdżenia na giełdy samochodowe bądź też poszukiwania innych metod sprzedaży - wystarczy telefon do nas, a my wszystkim się zajmiemy! U nas nie ma miejsca na żadne oszustwa czy nawet niedomówienia - jasno i wyraźnie składamy propozycję, po profesjonalnej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co pragniecie, z tym zrobić. Co istotne, intrygują nas samochody każdej marki, tudzież jeżeli pragną się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te witamy najchętniej z otwartymi rękami.

Nim jednak wyślą Państwo do nas zapytanie, kilka ważnych informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie technicznym, bez względu na to czy są:
1. idealne, niczym z salonu;
2. skorodowane, po przejściach;
3. rozbite, po przypadkach;
4. zniszczone, z różnorakich powodów
5. a nawet w kawałkach!

Nie ograniczamy się także względem roczników, bez względu na to czy chcą Państwo zbyć pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeśli Państwo mają jeden z wehikułów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych paru godzin. Chodzi o modele takie jak:
• Avensis I,II
• Carina II,E
• Corolla e9 e10, e11, e12, e15
• Hiace,
• Hilux,
• Rav4,
• Liteace,
• Dyna.Hunday H100.

Na koniec zapewniamy, że dojazd do Konsumenta jest gruntownie bezpłatny. Nie ma u nas jakichkolwiek ukrytych kosztów i bezsprzecznie zapewniamy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu ciągniki rolnicze bądź też quady - także z całego serca zapraszamy!


Skup samochodów za gotówkę Racibórz, Skup samochodów Racibórz

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ - AUTO SKUP Racibórz i okolice

Oferujemy skup używanych samochodów osobowych i dostawczych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa samochód. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Po kupowane samochody dojeżdżamy w ustalone miejsce. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu aut, pozwala nam na szybki i bezproblemowy odkup Państwa auta. Skupujemy samochody również bez ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Racibórz i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Racibórz, kasacja samochodów, pojazdów Racibórz

Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Centrum, Nowe Zagrody, Ocice, Stara Wieś, Miedonia, Ostróg, Markowice, Płonia, Brzezie, Sudół, Studzienna, Obora (Racibórz).
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl