Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Suszec. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Suszec

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta stworzona dla konsumentów planujących sprzedać pojazd lub je poddać je złomowaniu. Firma specjalizuje się nie jedynie w skupowaniu wozów w właściwym stanie, lecz także tych uszkodzonych lub też powypadkowych. Klienci są w stanie liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, niemniej jednak też na elastyczność firmy - skupowane są bowiem pojazdy każdej marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie mają obowiązującego, ważnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W wypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest poświadczenie ze znajdującej się na terenie firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania wehikułu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) oraz jakie wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman działa w głównej mierze na terenie województwa śląskiego, skąd skupowane są nie jedynie samochody, niemniej jednak i inne pojazdy.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Suszec i okolice

Dlaczego należałoby nawiązać współprace z autoskupem Ulman? Powodów jest parę, jednakowoż najważniejszy jest taki, że jednostka gospodarcza skupuje wozy za gotówkę, w związku z tym wolno liczy na finanse natychmiast. W przypadku zainteresowania ofertą, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Auta odbierane są transportem należącym do firmy, w następstwie tego konsument nie musi troskać się o nic - wystarczy, że wykona telefon i zgłosi chęć współpracy.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Suszec i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Suszec, kasacja samochodów, pojazdów Suszec

Autoskup Ulman zajmuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy pojazd został popsuty na przykład w skutek wypadku lub po prostu odmawia posługi po wielu latach użytkowania kontrahent może liczyć na pomoc fachowców. Cała procedura przebiega niesłychanie prędko i kończy się jedynie satysfakcją klienta - wszystko to naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobremu przygotowaniu, a też pracy jedynie ekspertów. W razie pytań czy też niepewności niesłychanie gorąco zachęcamy do kontaktu czy też sprawdzenia oferty na stronie. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny bądź też spotkanie w siedzibie firmy lub również na miejscu u klienta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl