Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Warszowice. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Warszowice

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta skonstruowana dla klientów zamierzających sprzedać samochód lub je poddać je złomowaniu. Firma specjalizuje się nie jedynie w skupowaniu samochodów w należytym stanie, jakkolwiek też tych uszkodzonych czy też powypadkowych. Konsumenci są w stanie liczyć nie jedynie na atrakcyjne ceny, jakkolwiek także na elastyczność firmy - skupowane są bowiem pojazdy każdej marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie posiadają obowiązującego, znaczącego ubezpieczenia OC. W przypadku skupu samochodu przeznaczonego do złomowania wydawane jest zaświadczenie ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, które uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) oraz które wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman działa przede wszystkim na obszarze województwa śląskiego, skąd skupowane są nie jedynie samochody, jakkolwiek i inne wehikuły.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Warszowice i okolice

Czemu należałoby zainteresować się ofertą autoskupu Ulman? W głównej mierze dlatego, że nie tylko skupowane są wszystkie samochody - zarówno dostawcze jak oraz osobowe, jednak też z tego powodu, że za auto automatycznie dostaje się gotówkę. W wypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma ma własny transport, w następstwie tego nie ma najmniejszego problemu, żeby odebrać samochód od konsumenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu czy nawet miejsca wypadku lub awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Warszowice i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Warszowice, kasacja samochodów, pojazdów Warszowice

Autoskup Ulman absorbuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy pojazd został uszkodzony na przykład w skutek wypadku czy najzwyczajniej w świecie odmawia posługi po wielu latach użytkowania kontrahent może liczyć na wsparcie profesjonalistów. Cała procedura przebiega nadzwyczaj ekspresowo oraz kończy się wyłącznie satysfakcją konsumenta - wszystko to naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stosownemu przygotowaniu, a także pracy wyłącznie profesjonalistów. Ciepło zachęcamy do zapoznania się z ofertą lub ewentualnie kontaktu w razie dowolnych pytań lub wątpliwości. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak i elektroniczny lub też spotkanie w siedzibie firmy czy również na miejscu u konsumenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl