Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Wyry. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Wyry

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta utworzona dla klientów zamierzających sprzedać samochód lub je poddać je złomowaniu. Specjalizacją firmy jest w głównej mierze skup samochodów - co istotne, nie tylko tych jeszcze zdolnych do uczestniczenia w ruchu drogowym, niemniej jednak również tych, jakie zostały przeznaczone do złomowania. Klienci są w stanie liczyć nie tylko na interesujące ceny, jakkolwiek również na elastyczność firmy - skupowane są bowiem pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, jakie nie mają obowiązującego, ważnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W przypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest pismo ze znajdującej się na terenie firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania wehikułu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) i jakie wymagane jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman skupuje pojazdy z całego województwa śląskiego - nie specjalizuje się jednakże sprzedażą używanych ani nowych części samochodowych.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Wyry i okolice

Czemu warto zainteresować się ofertą autoskupu Ulman? W głównej mierze skutkiem tego, że nie tylko skupowane są wszystkie auta - zarówno dostawcze jak i osobowe, lecz także z tego powodu, że za auto automatycznie dostaje się gotówkę. W przypadku zainteresowania ofertą, firma zachęca do skontaktowania się w celu wyceny. Firma ma własny transport, wobec tego nie ma najmniejszego kłopotu, żeby odebrać pojazd od konsumenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu lub nawet miejsca wypadku bądź awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Wyry i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Wyry, kasacja samochodów, pojazdów Wyry

Autoskup Ulman absorbuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy samochód został popsuty na przykład w skutek wypadku czy najzwyczajniej w świecie odmawia posłuszeństwa po wielu latach użytkowania klient może liczyć na pomoc znawców. Cała procedura przebiega wybitnie prędko i kończy się jedynie satysfakcją klienta - wszystko to właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosownemu przygotowaniu, a także pracy jedynie ekspertów. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją lub też kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak również elektroniczny bądź spotkanie w siedzibie firmy lub również na miejscu u klienta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl