Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Zawiercie. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Zawiercie

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy


Sprzedaż auta bywa uciążliwa. Właśnie dlatego przyzwoiciej powierzyć ja profesjonalistom. Z zapałem dokupimy od Państwa auto. Brak konieczności jeżdżenia na giełdy samochodowe lub ewentualnie wypatrywania innych metod sprzedaży - wystarczy telefon do nas, a my wszystkim się zajmiemy! U nas nie ma miejsca na żadne fałsze czy nawet niedomówienia - jasno oraz przejrzyście składamy propozycję, po fachowej wycenie samochodu, który nam dostarczysz. Państwo decydują co pragniecie, z tym zrobić. Co istotne, intrygują nas samochody każdej marki, tudzież jeśli chcą się Państwo pozbyć Toyoty - wiedz, że te serdecznie witamy najchętniej z otwartymi rękami.

Zanim niemniej jednak wyślą Państwo do nas zapytanie, kilka znaczących informacji:
• skupujemy samochody w każdym stanie fachowym, bez względu na to czy są:
1. świetne, niczym z salonu;
2. skorodowane, po przejściach;
3. rozbite, po wypadkach;
4. uszkodzone, z różnorakich powodów
5. a nawet w kawałkach!

Nie powstrzymujemy się także względem roczników, bez względu na to czy pragną Państwo sprzedać pojazd z 1985 czy z 2003 - weźmiemy go!

A jeśli Państwo mają jeden z wehikułów z listy poniżej - weźmiemy go w zasadzie w ciągu jedynych paru godzin. Gra toczy się o modele takie jak:
• Avensis I,II
• Carina II,E
• Corolla e9 e10, e11, e12, e15
• Hiace,
• Hilux,
• Rav4,
• Liteace,
• Dyna.Hunday H100.

Na koniec zapewniamy, że dojazd do Konsumenta jest w każdym calu bezpłatny. Nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów oraz naturalnie gwarantujemy umowę kupna sprzedaży. Mają Państwo na zbyciu traktory rolnicze bądź też quady - także zapraszamy!


Skup samochodów za gotówkę Zawiercie, Skup samochodów Zawiercie

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ - AUTO SKUP Zawiercie i okolice

Oferujemy skup używanych samochodów osobowych i dostawczych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa samochód. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Po kupowane samochody dojeżdżamy w ustalone miejsce. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu aut, pozwala nam na szybki i bezproblemowy odkup Państwa auta. Skupujemy samochody również bez ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Zawiercie i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Zawiercie, kasacja samochodów, pojazdów Zawiercie

Jeżeli posiadają Państwo stary samochód lub uszkodzony, a może rozbity powypadkowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Zezłomujemy Państwa pojazd legalnie w stacji demontażu pojazdów. Złomując pojazd u nas, otrzymają Państwo zaświadczenie o demontażu pojazdu uprawniające do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy złomowanie różnych pojazdów oraz aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Za auta płacimy gotówką. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania dobrej oferty cenowej za Państwa pojazd. Samochody od naszych Klientów odbieramy bezpłatnie własnym transportem. Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwala nam na szybkie i bezproblemowe złomowanie Państwa samochodu jak i innego pojazdu. Nie prowadzimy skupu i sprzedaży części samochodowych. Złomujemy również pojazdy nieposiadające ważnego ubezpieczenia OC komunikacyjnego.

Skup samochodów osobowych i dostawczych za gotówkę, złomowanie pojazdów, kasacja aut z dojazdem do dzielnic: Żabki, Przyjaźń, Borowe Pole, Marciszów, Centrum, Stary Rynek, Warty, Kromołów, Blanowice, Bzów, Żerkowice, Łośnice, Skarżyce, Pomrożyce, Karlin.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl