Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Zgoń. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Zgoń

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to propozycja stworzona dla konsumentów zamierzających sprzedać pojazd lub też je poddać je złomowaniu. Jednostka specjalizuje się nie jedynie w skupowaniu aut w poprawnym stanie, lecz także tych uszkodzonych lub ewentualnie powypadkowych. Klienci mogą liczyć nie jedynie na atrakcyjne ceny, jednak również na elastyczność firmy - skupowane są albowiem pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, które nie posiadają aktualnego, znaczącego ubezpieczenia OC. W wypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest poświadczenie ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, jakie uprawnia do wycofania wehikułu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) oraz jakie potrzebne jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman działa w głównej mierze na obszarze województwa śląskiego, skąd skupowane są nie tylko samochody, jakkolwiek oraz inne wehikuły.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Zgoń i okolice

Z jakiego powodu należałoby zainteresować się propozycją autoskupu Ulman? W głównej mierze w następstwie tego, że nie tylko skupowane są wszelkie samochody - zarówno dostawcze jak i osobowe, jednak też z tego powodu, że za auto automatycznie dostaje się gotówkę. W przypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma ma prywatny transport, skutkiem tego nie ma najmniejszego problemu, by odebrać samochód od kontrahenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu lub nawet miejsca wypadku czy też awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Zgoń i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Zgoń, kasacja samochodów, pojazdów Zgoń

Autoskup Ulman zajmuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy samochód został uszkodzony na przykład w skutek wypadku czy najzwyczajniej w świecie odmawia posługi po wielu latach użytkowania klient może liczyć na pomoc fachowców. Cała procedura przebiega niezmiernie prędko i kończy się jedynie satysfakcją kontrahenta - wszystko to właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i należytemu przygotowaniu, a także pracy wyłącznie ekspertów. Ciepło zachęcamy do zapoznania się z ofertą lub ewentualnie kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy niepewności. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak również elektroniczny lub też spotkanie w siedzibie firmy lub też na miejscu u konsumenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl