Gotówka od ręki!
       Tel. 507 253 802

Złomowanie pojazdów i skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, busów i vanów Żory. Skup aut całych, uszkodzonych i powypadkowych.

Złomowanie pojazdów - Auto skup Żory

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY I SKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Liczy się zadowolenie każdej osoby - gorąco zapraszamy

Autoskup Ulman to oferta stworzona dla konsumentów zamierzających sprzedać pojazd lub też je poddać je złomowaniu. Specjalizacją firmy jest w głównej mierze skup aut - co istotne, nie tylko tych jeszcze zdolnych do uczestniczenia w ruchu drogowym, lecz również tych, jakie zostały przeznaczone do złomowania. Klienci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, jednakowoż też na elastyczność firmy - skupowane są albowiem pojazdy jakiejkolwiek marki, bez wyjątku, nawet takie, jakie nie mają aktualnego, ważnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W wypadku skupu auta przeznaczonego do złomowania wydawane jest poświadczenie ze znajdującej się na obszarze firmy stacji demontażu pojazdu, które uprawnia do wycofania pojazdu z eksploatacji (nie nadaje się już do użytku na drodze) i jakie potrzebne jest w takiej sytuacji przez wydział komunikacji. Autoskup Ulman działa przede wszystkim na obszarze województwa śląskiego, skąd skupowane są nie jedynie samochody, lecz oraz inne pojazdy.


SKUP SAMOCHODÓW - AUTOSKUP Żory i okolice

Czemu należałoby nawiązać współprace z autoskupem Ulman? Powodów jest kilka, lecz najistotniejszy jest taki, że firma skupuje wozy za gotówkę, w związku z tym można liczy na finanse natychmiastowo. W wypadku zainteresowania propozycją, firma zachęca do skontaktowania się w celu weryfikacji. Firma posiada własny transport, wobec tego nie ma najmniejszego problemu, by odebrać pojazd od konsumenta ze wskazanego miejsca - czy to spod domu lub nawet miejsca wypadku bądź też awarii.


ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW - KASACJA AUT USZKODZONYCH, ROZBITYCH I PO POWODZI Żory i okolice

Złomowanie samochodów, pojazdów Żory, kasacja samochodów, pojazdów Żory

Autoskup Ulman absorbuje się wszystkim od A do Z - bez względu na to czy samochód został uszkodzony na przykład w skutek wypadku czy najzwyczajniej w świecie odmawia posłuszeństwa po wielu latach użytkowania klient może liczyć na wsparcie ekspertów. Cała procedura przebiega wybitnie ekspresowo i kończy się jedynie satysfakcją klienta - wszystko to właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz słusznemu przygotowaniu, a także pracy wyłącznie profesjonalistów. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą czy też kontaktu w razie dowolnych pytań lub niepewności. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny jak również elektroniczny bądź spotkanie w siedzibie firmy czy także na miejscu u kontrahenta.
Auto skup Ulman

NIP: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon:
507 253 802
794 177 271
514 848 791


E-mail: skupabc@wp.pl